Ubytovanie v Poprade

Láka vás história a príroda? Potom vás určite poteší návšteva Popradu. Poprad, desiate najväčšie mesto na Slovensku, vďaka svojej polohe dostal prívlastok vstupná brána do Vysokých Tatier. Nádherné prostredie tatranských štítov tvorí jedinečnú kulisu vašich výletov do okolia. Určite ste počuli aj o Aquaparku kde sa môžu vyblázniť jak deti , tak i dospelí. Ak vás zláka krása tohto mesta , určite oceníte našu ponuku vybraných ubytovaní.

Hotel PopradHotel Poprad je moderný a architektonicky zaujímavý hotel v centre mesta, ktorý je zaradený do kategórie trojhviezdičkových hotelov. Ako jediný v okolí má k dispozícií podzemnú garáž s kapacitou 14 miest. Príjemný, dobre vybavený hotel v centre Popradu ponúka ideálne spojenie biznisu a oddychu. Počas vášho pobytu budete vychutnávať rodinnú atmosféru, príjemný personál a vynikajúce služby. Chvíle oddychu môžete stráviť vo fitnes centre, kaderníctve, nechtovom štúdiu alebo masážnom centre. Všetky vaše gastronomické želania a túžby je pripravený splniť kolektív vynikajúcich odborníkov v našej reštaurácii.

Hotel AquacityHotel Aquacity je navrhnutý na dvoch podlažiach a má 41 izieb tematicky dekorovaných podľa ročných období. Hotel poskytuje ubytovanie v apartmánoch, manzardových izbách a štandartných dvojlôžkových izbách. Celková kapacita je 84 lôžok plus prístelky. Štandard ubytovania je vysoký, pri výstavbe a dekorovaní boli použité najlepšie materiály. Hotel poskytuje stravovanie v hotelovej reštaurácii a príjemné posedenie v baroch a kaviarni. Súčasťou hotelového komplexu je vodný svet, ktorý svojim vybavením a poskytovanými službami je ojedinelý na Slovensku.

Hotel SobotaHotel Sobota sídli v Poprade– Spišskej Sobote, meste známom ako brána do najmenších veľhôr sveta – Vysokých Tatier. Osobný prístup k hosťom, kvalitné služby, profesionálna obsluha, príjemné prostredie, pohodlie, spoľahlivosť. Hotel popri komfortnom ubytovaní ponúka aj kvalitné stravovacie služby, je taktiež vhodný na organizovanie banketových podujatí ako i rôznych seminárov a školení, aby tak oslovil aj tých najnáročnejších klientov a prispel k príjemne strávenej dovolenke. Hotel víta aj tých najmenších, pre ktorých pripravili detský kútik, detské ihrisko, detské menu v reštaurácii. Izby sú prispôsobené aj pre rodiny s deťmi.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s