Ubytovanie Terchová

Terchová je situovaná na okraji národného parku Malá Fatra je významným strediskom cestovného ruchu na Slovensku. Vďaka krásnej okolitej prírody ju navštevuje mnoho turistov počas celého roka. V lete sem prichádzajú milovníci turistiky, prírody a folklóru, no a v zime zase vyznávači zimných športov. Najvyhľadávanejšie turistické ciele v okolí Terchovej sú Janošíkove diery, Veľký a Malý Rozsutec, Chleb a Šútovský vodopád. Pre návštevníkov, ktorí by radi strávili dovolenku v Terchovej a okolí, tu čaká dostatočné množstvo ubytovacích zariadení. Široká ponuka uspokojí každého návštevníka, či už si hľadá menší penzión, privát, alebo má záujem o väčšie zariadenie v podobe hotela s rôznymi doplnkovými službami.

Penzión pod Oblazom - TerchováPenzión pod Oblazom sa nachádza v centre malebnej dediny Terchová, ktorá je vstupnou bránou do Vrátnej doliny, súčasti Národného parku Malá Fatra. Ponúka vám ubytovanie v dvoj- až 4 postelových izbách s celkovou kapacitou 14 osôb. Izby sú umiestnené po dve na dvoch podlažiach. Na každom podlaží sa nachádza kúpelňa s toaletou. Taktiež pre gurmánov sprostredkováva pravú slovenskú zabíjačku. Ako jeden z mála, ponúka možnosť ubytovania aj vášho psíka. Príjemné posedenie pri otvorenom ohni v letných mesiacoch alebo krbe vám umožní príjemne zrelaxovať, či už po celodennej túre v krásnom okolí alebo celodennej lyžovačke.

Hotel Diery - TerchováHotel Diery sa nachádza priamo na najobľúbenejšej turistickej trase národného parku Malá Fatra, Jánošíkove Diery, ktorý ponúka okrem neopakovateľnej atmosféry Dierového kaňonu, s prekrásnymi vodopádmi a rebríkmi i možnosť výletov na Malý a Veľký Rozsutec ako aj mnoho ďalších výletov do Vrátnej doliny. Hotel má 24 izieb s 50 pevnými lôžkami a 25 prístelkami. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením s vaňou, sprchou a WC, LCD TV so satelitnými kanálmi a telefónom. Súčasťou hotela je aj Terchovská Koliba, ktorá Vám popri ľudovej hudbe ponúka zážitok z rôznych regionálnych, grilovaných a slovenských špecialít.

Penzión TerchováPenzión Terchová sa nachádza v turisticky atraktívnej lokalite terchovskej doliny. Ponúka ubytovanie na vysokej úrovni. Penzión je pripravení zabezpečiť Vám kvalitné ubytovanie a služby. Okrem ubytovania Penzión Terchová ponúka aj stravovacie služby v reštaurácii s kapacitou 80 miest. V penzióne sa organizujú aj rodinné oslavy, svadobné hostiny či pracovné stretnutia alebo školenia. Hostia penziónu môžu taktiež využiť relaxačné služby, ako napríklad fínska sauna, masáže alebo vírivá masážna vaňa.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s