Kúpalisko Vadaš – Štúrovo

Kúpalisko Vadaš Štúrovo.Kúpalisko Vadaš patri medzi najnavštevovanejšie termálne kúpaliská na Slovensku. Rekreačné stredisko termálneho kúpaliska Vadaš  je významným prínosom pre cestovný ruch v Štúrove.

Kapacita kúpaliska je nad 10-tisíc návštevníkov. Jeho využitie je takmer celoročné. Termálne bazény sú k dispozícií od mája až do septembra a kryté bazény od mája až do októbra. Kúpalisko Vadaš ponúka 7 vonkajších termálnych bazénov, rôznej veľkosti, tvaru i teploty vody. Bazény a teplota vody v nich:

  • Delfín (30-32°C),
  • Hviezda (30-32°C),
  • Detský bazén (32°C),
  • Lagúna – bazén s umelým vlnobitím (27-29°C),
  • Masážny bazén (36°C),
  • Plavecký bazén (26-28°C),
  • Termálne kúpalisko II pri Dunaji (32°C) a
  • Vonkajší sedací bazén (36 °C).

Termálne bazény sú zásobované termálnou vodou, ktorá môže dosiahnuť výstupnú teplotu až 39°C.

Tobogánový svet - Kúpalisko Vadaš Štúrovo.Okrem vonkajších bazénov sú na kúpalisku 2 kryté bazény. Atrakciou kúpaliska je Tobogánový svet, ktorý ponúka 300 m šmýkacej plochy na 5 tobogánoch. Kúpalisko zaručuje relax pre rodičov a zábavu pre ich deti.

Typickými stravovacími zariadeniami na kúpalisku sú bufety, ktoré ponúkajú široký sortiment rýchlych letných jedál a nápojov. Súčasťou rekreačného strediska kúpaliska Vadaš je i komfortné a príjemné ubytovanie.

Hotel Thermal*** Štúrovo je prvý trojhviezdičkový hotel priamo v areáli kúpaliska Vadaš. Kapacita hotela je 43 izieb a 4 apartmány. Taktiež jeho súčasťou sú 2 konferenčné sály, reštaurácia, oddychová miestnosť s vírivkou, masážna miestnosť, kancelárske služby, predajňa suvenírov, detský kútik, vyhliadková terasa a zmenáreň.  K príjemnému pobytu v Hoteli Thermal*** patrí aj kvalitná strava a zdvorilá obsluha, ktorú zabezpečuje reštaurácia Thermal, snack bar a letná terasa.

Apartmánové domy Lux*** je ideálnym typom ubytovania pre rodiny. Celková kapacita je 120 lôžok. Každý apartmánový dom je vybavený obývacou časťou, kuchyňou, kúpeľňou a toaletou, televízorom a rádiom. V kuchyni je k dispozícii chladnička, elektrický sporák základné kuchynské vybavenie a mikrovlnná rúra. K vychutnaniu príjemných letných večerov Vám poslúži malá terasa pred domom.

S narastajúcou klientelou kúpaliska Vadaš sa tiež rozšírila veľkosť parkoviska z pôvodných 450 parkovacích miest na 800.

Kúpalisko Vadaš je ideálnym miestom pre trávenie letnej rodinnej dovolenky.

2 thoughts on “Kúpalisko Vadaš – Štúrovo

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s